İnternet

Apple TV+’ın sevilen dizisi Ted Lasso’nun 3. dönemi ne vakit yayınlanacak?

Apple TV+ın en sevilen serilerinden biri, bir buçuk yılın akabinde geri dönüyor. Apple, Ted Lasso’nun üçüncü döneminin 15 Mart’ta başlayacağını ve her hafta yeni bir kısmın (toplam 12 bölüm) yayınlanacağını açıkladı.

Aşağıdaki tanıtım fragmanı öyküye pek ışık tutmuyor, fakat şimdiye kadar takip edenler ikinci dönemin bitiminden sonra çözülmesi gereken çok şey olduğunu biliyor.

Üçüncü dönemde AFC Richmond, sadece Premier Lig’e yükseldikten sonra kendini kanıtlamak için değil, birebir vakitte eski müttefiklerinden birine karşı da gayret edecek. Nate artık West Ham United‘da, Rebecca’nın eski eşi Rupert için çalışıyor. Roy Kent, Nate’in yerini doldurmak zorundayken Ted, Rebecca ve Keeley hem ferdî hem de profesyonel zorluklarla boğuşmak zorunda.

Şimdiye dek iki dönemi yayınlanan Ted Lasso, şimdiden birçok ödül kazandı. Bu da Apple TV+ için kıymetli bir durum. Çünkü hizmet Amazon ve Netflix üzere ağır toplara kıyasla hala küçük boyutta sayılabilir. Ancak artık bu piyasanın çaylağı olarak da bedellendirilemez.

Kaynak: Chip

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu