Blog

Denizli’de konutta meyyit bulunan bebeğin bedeninde darp izleri görüldü

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 2 yaşındaki Murat Aslan Kılıç, tek katlı bir konutta meyyit bulundu. Yapılan otopside, bebeğin vücudunda darp izleri, sigara yanıkları bulunduğu ve vefat sebebinin beyin kanaması olduğu belirlendi.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

DHA’nın haberine nazaran, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Asmalıevler Mahallesi 6603 Sokak’ta evvelki gün saat 20.00 sıralarında tek katlı meskenin önünde bir çocuğun ağladığını görenler polisi aradı. İhbar üzerine adrese gelen polis takımları, içeri girdiklerinde konutta Murat Aslan Kılıç bebeğin hareketsiz yattığını gördü. Çağırılan sıhhat grupları, bebeğin hayatını kaybettiğini belirledi. Cumhuriyet savcısı ve polis grupları, bebeğin kuşkulu vefatı üzerine ayrıntılı inceleme yaptı.

Evde bulunan biri 9 aylık, başkası 5 yaşındaki 2 kardeşi ise Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğü tarafından muhafaza altına alındı. Bbeğin yapılan otopsisinde bacaklarında sigara yanıkları, yüzünde ve başında da darp izlerine rastlandı.

Bebeğin darbeye bağlı beyin kanaması sonucu öldüğü belirlendi. Bebeğin vefatı sonrası ortalarında anne Güler Kılıç’ın da olduğu dört kişi gözaltına alındı. Öte yandan bebek Gümüşler Mezarlığı’na götürülüp, toprağa verildi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Gazete Duvar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu