Blog

Eşi ve iki oğlunu katleden zanlının üçüncü oğlu 10 yıldır kayıp 

Eskişehir’in İnönü ilçesinde eşi Fatma Aslan’ı (84) ve Bilecik’in Bozüyük ilçesinde ise oğulları Erol Aslan ile Osman Aslan’ı öldüren emekli uzman jandarma Mehmet Aslan’ın (86) üçüncü oğlunun 10 yıldır kayıp olarak arandığı ortaya çıktı.

Mehmet ve Fatma Aslan çiftinin evli ve 2 çocuk babası olan üçüncü çocuğu Birol Aslan’ın (56), 2013 yılının Haziran ayından bu yana kayıp olarak arandığı öğrenildi.

AA’nın haberine nazaran, Seyitgazi ilçesinde orman koruma memuru olarak çalışırken 10 yıl evvel işe gitmek için konutundan çıkan Birol Aslan’dan bir daha haber alınamadı. Yakınları etrafta yaptığı aramada bulamadığı Birol Aslan için jandarmaya kayıp müracaatında bulundu. Aramalara karşın Birol Aslan’ın izine rastlanılmadı.

Yaklaşık 2 yıl evvel Osman Aslan, kardeşi Birol Aslan’ın bulunması için televizyon programına çıktı. 2013 yılından bu yana kendisinden haber alınmayan Birol Aslan hala kayıp olarak aranıyor.

NE OLMUŞTU?

Eskişehir’in İnönü ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi’nde yaşayan emekli asker Mehmet Aslan, eşi Fatma Aslan’ı tabancayla öldürmüş, daha sonra Bilecik’in Bozüyük ilçesine giderek oğulları Erol ile Osman Aslan’a silahla ateş etmişti. Kardeşlerden Erol Aslan olay yerinde hayatını kaybetmiş, ağır yaralanan Osman Aslan ise kaldırıldığı İnegöl Devlet Hastanesi’nde hayatını yitirmişti.

Emekli uzman jandarma Mehmet Aslan emniyetteki süreçlerinin akabinde çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe “kasten öldürme” kabahatinden tutuklanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Gazete Duvar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu