Blog

Eski ulusal futbolcu Gökhan Zan: Yardım yok, beşerler çaresiz, terk edilmiş üzereyiz

Eski ulusal futbolcu Gökhan Zan, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve etraf vilayetleri de etkileyen sarsıntı sonrası yardım davetinde bulundu.

Son olarak 29 Ocak 2020-23 Mayıs 2022 tarihleri ortasında Hatayspor’da yardımcı antrenör olarak vazife yapan Hatay doğumlu Gökhan Zan, gözyaşları içinde çektiği görüntüde şu sözleri kullandı:

“Arkadaşlar ne olur sesimizi duyun. Çok kötüyüz. Hatay çok makus, beşerler çok berbat. Hiçbir şey yok. Herkes enkaz altında. Millet yalvarıyor yardım için. Elimizden bir şey geliyor, elimizden hiçbir şey gelmiyor. Kimse yok, yardım eden yok. Herkes eforuyla kurtulmaya çalışıyor. Halk perişan durumda. Terk edilmişiz Hatay olarak. Sesimizi duyuramıyoruz. İnternet yok, hiçbir şey yok burada. Her şey yerle bir olmuş. Yalvarıyorum size yardım edin. Ne olur sesimiz olun öteki bir şey istemiyorum. Çok zorlanıyoruz. Antakya bitmiş, Armutlu bitmiş, Defne bitmiş, Hatay her yer bitmiş. Beşerler meskenlerine giremiyor, kar, kış kıyamet… Yardım yok, su yok, kimse kimseye ulaşamıyor. Gayretimizle bir şey yapmaya çalışıyoruz yapamıyoruz. Hatay dışındaki şahıslar ne olur sesimiz olun. Çok güç internet buldum, şarjım da bitecek. Yardım eden yok, insanların çığlıkları… ” (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Gazete Duvar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu