Kişisel Bakım

Hayko Cepkin’den Cüneyt Özdemir’e: Bende işlemez

“Mevzular Açık Mikrofon” programında siyasi başkanları ve parti temsilcilerini ağırlayan YouTube yayıncısı Oğuzhan Uğur, toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yakında yapılacak seçimin datalarını yayınlayacağını duyurdu.

Anadolu Ajansının tarihinde birinci sefer seçim datalarını bir YouTube kanalıyla paylaşacağını açıklayan Uğur, şunları söyledi:

“Anadolu Ajansı, tarihinde birinci kez seçim günü bir YouTube kanalı ile bilgi paylaşacak. O da biziz. Yani ana akım medyadan geri kalmayacağız. Ayrıyeten merkezlerinde bir muhabirimiz de hazır bulunacak. Şaşırtan fakat hoş bir gelişme. Çok teşekkür ediyoruz.”

Gazeteci Cüneyt Özdemir ise, Uğur’un paylaşımına “Mesele birincilik değil de bilginin doğruluğu. Bir kasvet olursa bizim seçim özel canlı yayınına bağlanabilirsiniz” yorumunu yaptı.

Daha sonra açtığı canlı yayında da mevzu ile ilgili konuşan Özdemir, “Biz aslında yapıyoruz Oğuzhan tüm tarihi kendiyle başlatıyor. Yok Hayko konuk olacakmış yok bilmem ne” tabirlerini kullandı.

Bu kelamların üzerine Hayko Cepkin de mevzuya dahil oldu. Cüneyt Özdemir’in yayındaki kelamlarına toplumsal medya hesabından cevap veren Cepkin, Hayko Cepkin ise bu yoruma toplumsal medyadan “Mesele kalabalık olmak değil ki en muteber olanın seyredilmesi. Herkesin ortak bir sıkıntısı var o da gerçek ve emniyetli olan kim ise onu seyredip güvendiği bir yerden bilgiye ulaşmak. Oğuzhan studioda kimse olmadan da geceyi net yürütür. Konuk işi benim geyiğimdi zaten” dedi.

Özdemir ise bu yoruma “Hayko Beyefendi bizim yayına da bekleriz… Sizin üzere beşerler bizim zenginliğimizdir. Ne kadar çok farklı kanal olursa o kadar düzgün ayrıca” karşılığını verince Cepkin reaksiyon gösterdi.

Cepkin Cüneyt Özdemir’e yazdığı cevapta şöyle konuştu:

“Yaaaaa haydi be oradan sen de, ‘sizin üzere beşerler’e karşı ‘bizim üzere insanların’ falan cümleye bak. Ben buna çakma nezaketli maval okuma derim. Ömrüm bu cümlelerle uğraşmakla geçti. Bende işlemez.”

(HABER MERKEZİ)

Kaynak: Gazete Duvar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu